Specialister på Pyramid Affärssystem

Proclient System AB är den ledande återförsäljaren av affärssystemet Pyramid Business Studio. Vi täcker hela Sverige via våra kontor i Göteborg, Stockholm, Malmö och Sundsvall. På vårt kontor i Stockholm/Sollentuna är vi omkring fem medarbetare med Pyramid affärssystem som expertområde.

Medarbetare Stockholm

Niklas Wijkström

Niklas Wijkström
Försäljning

08- 412 38 52
niclas.wijkstrom@proclient.se
Peter Linzie

Peter Linzie
Systemkonsult/Utveckling

0278- 100 79
peter.linzie@proclient.se
Lars Dahl

Lars Dahl
Systemkonsult

08- 412 38 51
lars.dahl@proclient.se
Charlotte Argenius

Charlotte Argenius
Systemkonsult

08- 412 38 56
charlotte.argenius@proclient.se
Erica Sörling

Erica Sörling
Systemkonsult

08- 412 38 54
erica.sorling@proclient.se
Jimmy Dahl

Jimmy Dahl
Systemkonsult/Utveckling

08- 412 38 57
jimmy.dahl@proclient.se
Henrik Dure

Henrik Dure
Systemkonsult/Utveckling

08- 412 38 58
henrik.dure@proclient.se
Dan Hermansson

Dan Hermansson
Systemtekniker

08- 412 38 55
dan.hermansson@proclient.se
Joakim Nyman

Joakim Nyman
VD

031- 334 16 70
joakim.nyman@proclient.se
Per Aversund

Per Aversund
Försäljningschef

031- 334 16 62
per.aversund@proclient.se


Här hittar du oss i Stockholm

Sollentunavägen 46, 191 40 SOLLENTUNA