Specialister på Pyramid Affärssystem

Proclient System är den ledande återförsäljaren av Pyramid affärssystem. Vi täcker hela Sverige via våra kontor i Göteborg, Stockholm, Malmö och Sundsvall. På vårt kontor i Stockholm är vi drygt tio medarbetare med Pyramid affärssystem som expertområde.

Medarbetare Stockholm

Niklas Wijkström

Niclas Wijkström
Säljare

08- 412 38 52
niclas.wijkstrom@proclient.se
Helen Eyob

Helen Eyob
Systemkonsult

08- 412 38 51
helen.eyob@proclient.se
Samir Dridi

Samir Dridi
Systemkonsult

08- 412 38 56
samir.dridi@proclient.se
Ola Svensson

Ola Svensson
Systemkonsult

08- 412 38 54
ola.svensson@proclient.se
Henrik Dure

Henrik Dure
Webbutvecklare

08- 412 38 58
henrik.dure@proclient.se
Jimmy Dahl

Jimmy Dahl
Webbutvecklare

08- 412 38 57
jimmy.dahl@proclient.se
Peter Linzie

Peter Linzie
Systemutvecklare

0278- 100 79
peter.linzie@proclient.se
Dan Hermansson

Dan Hermansson
Systemtekniker

08- 412 38 55
dan.hermansson@proclient.se
Alexander Zanjanchi

Alexander Zanjanchi
Teknikchef

031- 334 16 69
alexander.zanjanchi@proclient.se
Per Aversund

Per Aversund
Försäljningschef

031- 334 16 62
per.aversund@proclient.se
Joakim Nyman

Joakim Nyman
Verkställande Direktör

031- 334 16 70
joakim.nyman@proclient.se


Här hittar du oss i Stockholm

Sollentunavägen 46, 191 40 SOLLENTUNA