Specialister på Pyramid Affärssystem

Proclient System är den ledande återförsäljaren av Pyramid affärssystem. Vi täcker hela Sverige via våra kontor i Göteborg, Stockholm, Malmö, Norrköping och Sundsvall. På vårt kontor i Malmö är vi ca tio medarbetare med Pyramid affärssystem som expertområde.

Andreas Lindqvist

Andreas Lindqvist
Försäljning

040- 617 41 63
andreas.lindqvist@proclient.se
Axel Rosberg

Axel Rosberg
Systemkonsult

040- 617 41 60
axel.rosberg@proclient.se
Axel Rosberg

Mattias Nilsson
Systemkonsult

040- 617 41 62
mattias.nilsson@proclient.se
Meri Stakovska

Meri Stakovska
Systemkonsult/Utveckling

040- 617 41 61
meri.stakovska@proclient.se
Quan Pham

Quan Pham
Systemkonsult/Utveckling

040- 617 41 64
quan.pham@proclient.se
Emma Persson

Emma Persson
Systemkonsult

040- 617 41 65
emma.persson@proclient.se
Luljeta Malmström

Luljeta Malmström
Systemkonsult

040- 617 41 66
luljeta.malmstrom@proclient.se
Haris Obradovac

Haris Obradovac
Systemkonsult

040- 617 41 68
haris.obradovac@proclient.se
Kevin Sandström

Kevin Sandström
Systemkonsult/Utveckling

040- 617 41 67
kevin.sandstrom@proclient.se
Alexander Zanjanchi

Alexander Zanjanchi
Teknikchef/Försäljning

031- 334 16 69
alexander.zanjanchi@proclient.se
Per Aversund

Per Aversund
Försäljningschef

031- 334 16 62
per.aversund@proclient.se
Joakim Nyman

Joakim Nyman
Verkställande Direktör

031- 334 16 70
joakim.nyman@proclient.se


Här hittar du oss i Malmö

Derbyvägen 22, 212 35 MALMÖ